Ponad 15 lat doświadczenia w komunikacji korporacyjnej, Public Affairs oraz issue management, zdobytego w biznesie i sektorze publicznym. Pracę w MSLGROUP zaczął w 2014 roku. Wcześniej był m.in. doradcą w międzynarodowych agencjach PR i pełnił funkcję rzecznika Rady Miasta Warszawy. Od 2016 roku jest współszefem komitetu marketingu i komunikacji American Chamber of Commerce.

Jest ekspertem komunikacyjnego wsparcia biznesu. Posiada szerokie doświadczenie w realizacji projektów dla klientów z branży energetycznej, przemysłowej i obronnej. Jest doradcą międzynarodowych koncernów, dla których tworzy strategie komunikacji, zarządzania reputacją i budowania relacji z liderami opinii. Obszarem jego szczególnego zainteresowania jest wsparcie komunikacyjne zmian, które dokonują się na skutek postępu technologicznego i przemysłowego.

Nagrody: Srebrny Spinacz 2016 Komunikacja Korporacyjna – Komunikacja przejęcia TVN przez SNI, Srebrny Spinacz 2016 Relacje Inwestorskie i komunikacja Finansowa– Komunikacja przejęcia TVN przez SNI, Srebrny Spinacz 2016 Media i Kultura – Komunikacja przejęcia TVN przez SNI, EMEA SABRE Chemicals & Industrials 2020 – ArcelorMittal Jutro Bez Smogu, Złoty Spinacz 2019 Przemysł i Infrastruktura – ArcelorMittal Jutro Bez Smogu, Brązowy Spinacz 2019 Sustainability i CSR – ArcelorMittal Jutro Bez Smogu.

Wykładowca: Uniwersytet Warszawski Wydział Dziennikarstwa i Bibliologii – Podyplomowe Studia Komunikacja Korporacyjna – zajęcia Komunikacja Korporacyjna, Public Affairs i Lobbying 2019/2020, 2020/2021