Małgorzata Czerwińska-Kasprzak w Komisji Rewizyjnej ZS RR

Magorzata Czerwiska Kasprzak11 maja br. odbyły się wybory uzupełniające do Komisji Rewizyjnej Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy. Nową członkinią Komisji, z ramienia kurii promujących, została Pani Małgorzata Czerwińska-Kasprzak.

Pani Czerwińska-Kasprzak od 2010 r. jest radcą prawnym OIRP w Warszawie, a od prawie 10 lat współpracuje z kancelarią Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy. Doradza przedsiębiorcom z branży reklamowej, mediowej, internetowej, informatycznej, spożywczej. Posiada bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia sporów sądowych m.in. z zakresu nieuczciwej konkurencji (w tym nieuczciwej reklamy) i znaków towarowych, prawa pracy, prawa autorskiego, ochrony dóbr osobistych, prawa telekomunikacyjnego, prawa cywilnego. Opiniuje projekty reklam i komunikacji marketingowej, także w odniesieniu do produktów sensytywnych.

Pani Małgorzata zarządza również pracą kancelarii prawnych z obszaru CEE w ramach Legal Huba świadczącego doradztwo prawne z zakresu TMT dla globalnego lidera branży internetowej. Prowadzi wykłady z prawa e-marketingu oraz szkolenia z prawa reklamy i różnych aspektów ochrony własności intelektualnej.