Doradczyni Zarządu Cyfrowego Polsatu ds. Public Affairs. Prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów Lewiatan. Prezeska Stowarzyszenia Sygnał działającego na rzecz ochrony własności intelektualnej.

Wiceprezeska Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji odpowiadająca w Izbie za kwestie związane z rynkiem mediów i treści cyfrowych. Wiceprzewodnicząca Rady Nadzorczej Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Wcześniej pracowała jako Dyrektor ds. Public Affairs i szefowa działu marketingu i PR w spółce Redefine, jako doradczyni zarządu ds. PR w firmie badawczej Gemius SA oraz w agencjach interaktywnych i PR. Współpracowała jako doradczyni ds. komunikacji z organizacjami działającymi w obszarze mediów i kultury.

Od 2006 aktywnie działa także na gruncie akademickim jako wykładowczyni, a od trzech kadencji zasiada we władzach Collegium Civitas odpowiadając jako Pełnomocniczka Rektora za kształcenie ustawiczne. Absolwentka m.in. Zarządzania i Podyplomowego Studium Public Relations Polskiej Akademii Nauk i UW.