Rada Reklamy partnerem konferencji Digital Signage Trends

 

Jubileuszowa, piąta edycja konferencji Digital Signage Trends odbędzie się 13 września br. w Warszawie. Podczas spotkania prezes ZS RR Zbigniew Gajewski opowie dlaczego warto tworzyć etyczne przekazy reklamowe i jak może w tym pomóc Rada Reklamy.

Konferencja Digital Signage Trends(www.digitalsignagetrends.pl)to największa międzynarodowa konferencja w całym rejonie Europy Centralnej i Południowo-Wschodniej, poświęcona tematyce nowoczesnej komunikacji cyfrowej. Wydarzenie kierowane jest do m.in.: inwestorów, właścicieli i użytkowników systemów DS, marketerów, twórców kontentu DS, domów mediowych, integratorów i producentów rozwiązań DS, architektów i projektantów wnętrz, konsultantów, jak również do ekspertów oraz pasjonatów branżowych.

Konferencja DST 2018 odbędzie się 13 września br. w Warszawie, a udział w niej jest możliwy po wcześniejszej rejestracji online. Przedstawiciele organizacji i instytucji non-profit oraz użytkownicy systemów DS wybranych sektorów mogą wziąć udział w konferencji BEZPŁATNIE! Obowiązuje kolejność zgłoszeń i termin wskazany przez Organizatora.

 

KonferencjaDigitalSignageTrends2018

 

REJESTRACJA >>>>

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJI >>>